Produkty do oczyszczania skóry oraz demakijażu - koreańskie kosmetyki

Bardzo ważne jest, aby dobierać odpowiednie kosmetyki do oczyszczania skóry w zależności od rodzaju cery, jaki posiadamy. W tej kategorii w naszym sklepie z koreańskimi kosmetykami znajdziesz olejki myjące oraz produkty myjące na bazie wody.

Olejki oczyszczające skórę

Olejek oczyszczający to pierwszy etap koreańskiego rytuału pielęgnacji skóry w 10 krokach. Za pomocą olejku myjącego możesz oczyścić skórę z makijażu, zanieczyszczeń i sebum. Olejki myjące zawierają składniki, które nie tylko oczyszczają powierzchnię skóry, ale także natychmiast ją nawilżają. Oleje zawarte w takim produkcie myjącym działają jak rodzaj rozpuszczalnika, który rozpuszcza i usuwa ze skóry tłuszcze zawarte w produktach do makijażu oraz sebum. Olejki myjące można łatwo spłukać letnią wodą, jest to zatem idealny sposób na usunięcie makijażu, zanieczyszczeń i produktów z filtrem SPF. 

Podwójne oczyszczenie - produkt myjący na bazie wody

Produkt oczyszczający na bazie wody oraz olejek myjący to ważna część koreańskiego rytuału pielęgnacji skóry. W Korei dużą uwagę przykłada się do prawidłowego oczyszczenia skóry, dlatego używa się: najpierw olejków myjących, a później produktów na bazie wody. Te dwa kroki nazywamy podwójnym oczyszczeniem. Produkt myjący na bazie wody lub żel myjący doczyszcza skórę z zanieczyszczeń, takich jak makijaż, martwe komórki skóry i sebum. Wiele żeli oczyszczających zawiera składniki, które pozytywnie wpływają na powszechne problemy skórne. Ważne jest, aby dobrać odpowiedni produkt do swojego rodzaju cery.

Koreańska pielęgnacja twarzy - kroki

Kosmetyki do demakijażu oraz oczyszczania skóry to krok 1 i 2 koreańskiej pielęgnacji, kolejnym krokiem będą koreańskie kosmetyki do peelingu.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sekretu koreańskiej pielęgnacji, sprawdź nasz artykuł na blogu -> https://beautyspot.pl/koreanska-pielegnacja-w-10-krokach

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl