Produkty do oczyszczania skóry oraz demakijażu - Koreańska Pielęgnacja

Bardzo ważne jest, aby dobierać odpowiednie produkty do oczyszczania skóry w zależności od rodzaju cery, jaki posiadamy. W tej kategorii w naszym sklepie z koreańskimi kosmetykami znajdziesz olejki myjące oraz produkty myjące na bazie wody.

Olejki oczyszczające skórę

Olejek oczyszczający to pierwszy etap koreańskiego rytuału pielęgnacji skóry w 10 krokach. Za pomocą olejku myjącego możesz oczyścić skórę z makijażu, zanieczyszczeń i sebum. Olejki myjące zawierają składniki, które nie tylko oczyszczają powierzchnię skóry, ale także natychmiast ją nawilżają. Oleje zawarte w takim produkcie myjącym działają jak rodzaj rozpuszczalnika, który rozpuszcza i usuwa ze skóry tłuszcze zawarte w produktach do makijażu oraz sebum. Olejki myjące można łatwo spłukać letnią wodą, jest to zatem idealny sposób na usunięcie makijażu, zanieczyszczeń i produktów z filtrem SPF. 

Podwójne oczyszczenie - produkt myjący na bazie wody

Produkt oczyszczający na bazie wody oraz olejek myjący to ważna część koreańskiego rytuału pielęgnacji skóry. W Korei dużą uwagę przykłada się do prawidłowego oczyszczenia skóry, dlatego używa się: najpierw olejków myjących, a później produktów na bazie wody. Te dwa kroki nazywamy podwójnym oczyszczeniem. Produkt myjący na bazie wody lub żel myjący doczyszcza skórę z zanieczyszczeń, takich jak makijaż, martwe komórki skóry i sebum. Wiele żeli oczyszczających zawiera składniki, które pozytywnie wpływają na powszechne problemy skórne. Ważne jest, aby dobrać odpowiedni produkt do swojego rodzaju cery.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl