iUnik - naturalne kosmetyki do koreańskiej pielęgnacji

iUNIK to wspaniała marka koreańskich kosmetyków do pielęgnacji skóry dla tych, którzy szukają, prostej koreańskiej pielęgnacji przy minimalnym wysiłku i bez zbędnych chemikaliów.
iUNIK jest akronimem oznaczającym: ideal - idealne, unique - unikatowe, natural ingredients -naturalne składniki, KnowHow - wiedza i doświadczenie. To stosunkowo nowa marka na rynku. iUNIK wystartował pod koniec 2016 roku i staje się coraz bardziej popularny w świecie K-beauty.

Pielęgnacja skóry - prosta i minimalistyczna

IUNIK powstał z myślą, że koreańska pielęgnacja skóry powinna być prosta i minimalistyczna

  • minimalizm składników. W swoich koreańskich kosmetykach do pielęgnacji skóry używają tylko niezbędnych, całkowicie naturalnych składników.
  • minimalizm w pielęgnacji skóry. Oznacza to uproszczenie czynności pielęgnacyjnych i zmniejszenie liczby czynności niezbędnych do osiągnięcia maksymalnych rezultatów w rutynowej koreańskiej pielęgnacji skóry.
  • minimalizm w pakowaniu i projektowaniu: proste i czyste opakowanie produktu zgodne z filozofią marki.
  • a przede wszystkim świetna pielęgnacja skóry za rozsądną cenę.

iUNIK posiada prostą gamę produktów, które można podzielić na 4 kategorie: toniki, serum, kremy i peelingi. Szczególnie polecamy nasze ulubione serum do twarzy: iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum.

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl